Σχολικό Ατομικό Πρωτάθλημα Σκάκι Ν. Ευβοίας - Αποτελέσματα
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΝΗΠΙΑ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
18ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE 014½13½ 11½ 8½ 4½13½
24ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣGRE10ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ401211 9 7 411
35ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑGRE6ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ401110 9 7 414½
49ΝΤΟΒΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE 09½ 8½ 6½ 3½11
52ΑΛΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣGRE 301211 9 6 317½
613ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣGRE1ο ΔΡΟΣΙΑΣ3098 7 5 312½
710ΠΑΠΑΪΑΚΩΒΟΥ ΚΑΛΛΙΑΔΗΣGRE 3087 6 5 39
87ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣGRE3ο ΚΑΝΗΘΟΥ2087 6 4 212
91ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣGRE 2066 5 4 216½
103ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣGRE8ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ2055 4 3 214
1111ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE 1044 3 2 113
1214ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑGRE15ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ1033 3 2 111
1312ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑGRE 0000 0 0 010
146ΔΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣGRE 0000 0 0 0

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
18ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΡΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ012½12 10½ 8 4½12½
26ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑGRE 401211 9 7 413
34ΜΠΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ010½10 8½ 6 3½14
41ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07 6½ 5 2½11½
53ΚΟΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣGRE 2165 4 3 212½
67ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ2077 6 4 212
72ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗGRE13ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ1022 2 2 112½
85ΝΑΤΣΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ½02 1½ 1 ½12

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
112ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣGREΑΦΡΑΤΙ501514 12 9 513½
217ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ411312 10 7 417½
36ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401211 9 7 415
49ΚΟΥΤΣΑΒΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ301110 8 6 313½
51ΒΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ30109 8 6 316½
68ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3088 7 5 312
14ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3088 7 5 312
84ΓΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07 6½ 5 2½14
916ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗ ΜΑΤΙΝΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07 5½ 4 2½10
102ΓΑΡΕΦΑΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ06½ 5½ 4½ 2½11
1115ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ05½ 5½ 4½ 2½10
125ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ2087 6 4 216
1310ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ2066 5 4 211½
147ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ2054½ 4 3½ 2
1513ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ½4 3½ 2½ 1½11
163ΓΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ½2½ 2½ 2 1½12
1711ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ1044 3 2 110
1818ΨΥΧΑ ΛΥΔΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ0000 0 0 010

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
13ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ501514 12 9 516
29ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣGREΚΑΡΥΣΤΟΣ411211 9 7 415½
325ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401110 9 7 413
44ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣGRE9ο ΚΑΝΗΘΟΥ012½11½ 9½ 6½ 3½17
516ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ011½11 9½ 7 3½17
630ΚΟΝΤΗ ΠΕΝΝΥGRE 011½10½ 8½ 6 3½12
712ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗGRE19ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ010½9½ 8½ 6½ 3½14½
814ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE 30109 8 6 314½
924ΣΥΡΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE3ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ30109 7 5 312½
102ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3098½ 7 5 312
1121ΣΑΜΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΥΛΙΔΟΣ3098 6½ 5 312
1211ΜΙΧΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ307½ 6½ 5 311½
1315ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07 6½ 5 2½13½
148ΚΡΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ076 5 4 2½12½
1518ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΘΕΟΔΩΡΑGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ05½ 5 4 2½11½
1626ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ055 4½ 4 2½10½
175ΖΑΧΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑGRE1ο ΚΑΡΥΣΤΟΥ207½ 6 4 215½
181ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE1ο ΨΑΧΝΩΝ2087½ 6 4 214½
1919ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ206½ 5½ 4 211½
2028ΨΥΧΑ ΥΑΚΙΝΘΗGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ2066 5½ 4 212½
2122ΣΕΧΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣGRE2ο ΕΡΕΤΡΙΑΣ205½ 5 4 210
2227ΧΑΜΠΙΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΘΕΩΣ205 4½ 3½ 29
236ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ04½ 3½ 2½ 1½11½
2420ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣGRE2ο ΑΡΤΑΚΗΣ055 4½ 3 1½
2517ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ04½ 4 3 1½14
267ΚΙΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ044 3½ 3 1½11½
2713ΝΑΤΣΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ043½ 3 2½ 1½10
2829ΚΟΝΤΗ ΝΑΥΣΙΚΑGRE 033 3 2½ 1½9
2910ΜΕΤΣΑΝΑΪ ΠΑΣΟGRE2ο ΕΡΕΤΡΙΑΣ033 2½ 2 1½
3023ΣΠΑΧΟ ΤΖΕΝΗGRE2ο ΕΡΕΤΡΙΑΣ½01½ 1½ 1 ½11½

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
127ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ01312 10½ 8 4½14
216ΜΑΝΤΖΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401413 11 8 419
323ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401312 10 7 415½
410ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401211 9 7 413½
54ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣGRE13ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401110 9 7 415
625ΤΕΡΕΡΕΣ ΣΤΑΘΗΣGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ011½10½ 8½ 6½ 3½14
728ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ301211 9 6 315½
81ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣGRE 301110 8 6 312½
924ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3099 8 6 315
1029ΧΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣGRE3ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ3098 7 5 314
112ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣGRE 3088 7 5 313
123ΒΡΑΧΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3087 6 5 313
1318ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ307½ 7 5½ 311½
145ΓΙΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣGRE13ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07½ 6½ 5 2½
157ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ087 5½ 4 2½15½
169ΔΡΑΒΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE6ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ066 5 4 2½11½
178ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣGRE13ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ05 4½ 4 2½
22ΣΚΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣGRE15ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ05 4½ 4 2½
1921ΣΑΣΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛGRE9ο ΚΑΝΗΘΟΥ2077 6 4 212½
2011ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ2077 6 4 210
2112ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΛΙΑGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ05½ 4½ 3 1½13
226ΓΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ065 4 3 1½10½
2314ΛΙΑΠΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛGRE13ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ055 4½ 3 1½13½
2413ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΥΛΙΔΟΣ02½ 2½ 2 1½12
2517ΜΠΑΓΕΩΡΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑGRE 02½ 2½ 2 1½11
2620ΡΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ1044 3 2 111
2726ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΗΣGRE6ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ1044 3 2 1
2815ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ1022 2 2 1
2919ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣGRE15ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ0000 0 0 010

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
125ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΕΡΣΗGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ013½12½ 10½ 8 4½17½
28ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΗΣGRE3ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401110 9 7 414½
312ΜΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE 401010 9 7 415
44ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE 012½11½ 9½ 7 3½16
51ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗGRE 012½11½ 9½ 7 3½14
622ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ011½10½ 8½ 6 3½14½
73ΓΙΑΣΕΜΗ ΑΝΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ0109 7½ 6 3½11½
87ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣGRE3ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3088 7 5 313
95ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE19ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3087 6 5 312
1015ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ3077 6 5 311
112ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣGRE3ο ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ0109 7½ 5 2½17½
1220ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣGRE7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ0109 7½ 5 2½16
1313ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣGRE6ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ098 6½ 5 2½11½
146ΚΟΜΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣGRE2ο ΕΡΕΤΡΙΑΣ05 4½ 4 2½
1523ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΥΛΙΔΟΣ2087 6 4 215
1611ΚΥΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣGRE2ο ΑΡΤΑΚΗΣ2087 6 4 212½
1710ΚΟΥΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ205½ 5 4 2
189ΚΟΥΣΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ205½ 5 3½ 210½
1916ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ205½ 4½ 3½ 211
2017ΠΑΠΙΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑGRE 2044 4 3 212
2121ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩGRE3ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ04½ 4 3 1½12
2214ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ044 3½ 3 1½10
2324ΧΑΜΠΙΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΘΕΩΣ03½ 3½ 2½ 1½10
2419ΣΥΡΠΑ ΣΤΕΛΛΑGRE3ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ104 3 2 110½
2518ΣΑΜΑΡΑ ΗΛΙΑΝΑGRE2ο ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ102½ 2 1½ 111
2626ΧΕΚΙΜΗΔΗ ΜΑΡΙΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΥΑΛΩΝ1011 1 1 1

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
123ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ501514 12 9 514
24ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ01211 9½ 7 3½15½
35ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ011½10½ 8½ 6½ 3½16
414ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ01110 8½ 6 3½15½
57ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ0109 7½ 6 3½14½
61ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ09½ 8½ 6½ 3½14½
76ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ08½ 7½ 6 3½13
815ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ301211 9 6 316½
913ΜΕΛΕΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑGRE1ο ΑΥΛΙΔΟΣ3098 7 5 312
108ΚΑΝΤΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΥΑΛΩΝ3087 6 5 314
1125ΦΡΑΓΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ08½ 6½ 4½ 2½11
1224ΦΙΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ08 6½ 5 2½14
139ΚΟΥΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ087 5½ 4 2½12½
1427ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07½ 6½ 5 2½14
1519ΡΑΚΑΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ07½ 6½ 4½ 2½13½
1611ΜΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΥΛΙΔΟΣ06 5½ 4 2½10
173ΓΙΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ2065½ 5 3½ 29
1822ΣΤΑΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ205½ 5 4 29
1920ΡΗΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΘΕΩΣ2055 5 4 211½
2018ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΘΕΩΣ2044 4 3 210½
2126ΧΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ055 4 3 1½10
2216ΜΟΣΧΟΥ-ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΜΥΡΤΩGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ054½ 4 3 1½10
2310ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ02½ 2½ 2½ 1½12½
242ΓΙΑΣΕΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ1044 3 2 112½
2512ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝGRE21ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ½022 1½ 1 ½10½
2621ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣGRE1ο ΨΑΧΝΩΝ0000 0 0 012½
2717ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΘΕΩΣ0000 0 0 09

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
116ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ501514 12 9 516
26ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΡΕΤΗGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ401211 9 7 413
318ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3010½9½ 7½ 5½ 314
45ΓΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ30109 8 6 315
52ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣGRE 30109 7 5 314
69ΚΑΠΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝGRE 3099 8 6 315
78ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΡΕΤΗGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3098 7 5 311
84ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3087 6 5 315
913ΚΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3077 6 5 311
107ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣGRE 088 7 5 2½15
113ΓΙΑΝΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ2087 6 4 215½
1212ΚΟΡΟΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣGRE7ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ2066 5 4 210½
1314ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣGREΓΥΜΝ. ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ2055 5 4 210½
1411ΚΟΝΤΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣGREΓΥΜΝ. ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ2055 4 3 210
1515ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣGRE7ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ2044 4 3 212
1619ΤΣΟΠΑ ΙΕΝΣGRE7ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ2033 3 3 26
1720ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE 1054 3 2 112
181ΓΑΡΕΦΑΛΟΥ ΖΩΗGRE3ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ1033 3 2 110½
1917ΣΧΟΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE7ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ0000 0 0 010

 

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
18ΤΣΑΓΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ411413 11 8 415
25ΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤ.GRE2ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ401110 9 7 412½
36ΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛ.GRE2ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ30109 7 5 312
47ΤΖΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3098 7 5 312½
53ΚΟΥΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3077 6 5 312
64ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣGRE5ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ2066 5 4 212
71ΔΙΟΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑGREΓΥΜΝ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ½½1½ 1½ 1 ½12½
82ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣGRE5ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ½½1½ 1½ 1 ½11½

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsSB.victRes.
14ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ5,2530
25ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ3,7520
31ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ22,520
42ΜΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE 2220
53ΝΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑGRE5ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ0000

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΛΥΚΕΙΑ
Final Ranking
RankSNo.NameFEDClubPtsRes.FideFideBH.
16ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜGRE 011½10½ 8½ 6½ 3½13
21ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣGRE 0109½ 8½ 6½ 3½14
35ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣGRE 09 7½ 6 3½11½
43ΚΟΚΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣGRE 301211 9 6 313½
54ΜΟΣΧΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΗΔΑGRE 3087 6 5 311
62ΔΕΔΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑGRE 066 5½ 4 2½14
77ΠΛΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣGRE4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ2077 6 4 214
88ΤΣΑΜΟΥΡΑΣ ΑΛΚΗΣGRE4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ2055 5 4 210½
99ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣGREΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ1054 3 2 111

15/3/2009
Σπόνσορες