ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - Νομαρχιακό Σχολικό Ομαδικό και Ατομικό Πρωτάθλημα Σκάκι Ν.Ευβοίας 2009

Χαλκίδα 17 - Μαρτίου - 2009

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Νομαρχιακό Σχολικό Ομαδικό και Ατομικό
Πρωτάθλημα Σκάκι Ν.Ευβοίας 2009

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη στο Κλειστό Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» Χαλκίδος, το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Μαρτίου 2009, το Νομαρχιακό Σχολικό Ομαδικό και Ατομικό Πρωτάθλημα Σκακιού Ευβοίας 2009. Την ευθύνη για τη διοργάνωση είχε η Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδας "Παλαμήδης ο Ευβοεύς".

Στη διοργάνωση συμμετείχαν 194!!! μαθητές από Νηπιαγωγεία, Δημοτικά, Γυμνάσια και Λύκεια του νομού Ευβοίας. Οι αγώνες έγιναν ανά τάξη (πλην των Λυκείων) με ελβετικό σύστημα 5 γύρων και βραβεύτηκαν οι 3 πρώτοι σε κάθε κατηγορία καθώς και τα 3 πρώτα κορίτσια. Επικεφαλής διαιτητής ήταν ο Σωτήρης Λογοθέτης με συνεργάτες διαιτητές τους: Κώστα Κόρδη, Κώστα Νικολαίδη, Γιώργο Κουλαξουζίδη, Κοσμά Κουρουμπά, Ροβινσών Ισμίρογλου, Κώστα Χουχούμη, Νίκο Αλμαλή, Ευδοκία Μπασματζόγλου, Ιωάννη Ντόβρο, Κορίνα Ντόβρου, από την Σκακιστική Ακαδημία Χαλκίδας και Νικόλαο Πήττα, Χρήστο Ζάκκα, Γιώργο Σκουρτανιώτη, από τον Σκακιστικό Όμιλο Β. Ευβοίας και Ιωάννης Ζάχος από τον Ν.Ο. Καρύστου.

Τίμησαν με την παρουσία τους την διοργάνωση και συνεχάρησαν τους συμμετέχοντες ο εκπρόσωπος της Ελληνικής Σκακιστικής Ομοσπονδίας κ. Βασίλειος Ανδρώνης, ο εκπρόσωπος του Υπουργού Τουριστικής Ανάπτυξης κ. Κώστα Μαρκόπουλου κ. Αθανάσιος Σπυριδάκης, ο Πρόεδρος του πειθαρχικού συμβουλίου της ΕΣΟ πρώην πρόεδρος ΤΕΣΣΑΣ κ. Νικόλαος Γιαμαρέλλος ο εκπρόσωπος της ΤΕΣΣΑΣ και Πρόεδρος της Ευβοϊκής Ένωσης Σκακιστών κ. Παναγιώτης Γιαννούτσος, ο Πρόεδρος του Σ.Ο. Βορείου Ευβοίας κ. Νικόλαος Πήττας, ο Πρόεδρος του Ν.Ο. Καρύστου κ. Ιωάννης Ζάχος, η εκπρόσωπος του δημάρχου Χαλκιδέων Αντιδήμαρχος κα Ελένη Αιδίνη, ο Διευθυντής του Α΄ Γυμνασίου Χαλκίδος κ. Ανδρέας Παπασυμεών, η Διευθύντρια του 20ου Δημοτικού Χαλκίδος κα Φρειδερίκη Σιέκρη, η κα Σπυριδούλα Κοντή εκπρόσωπος του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Παραλίας Αυλίδος οι οποίοι συμμετείχαν και στις απονομές. Καθώς και πολλοί γονείς και συνοδοί των μαθητών - αθλητών.

Συγχαρητήρια προς τους συμμετέχοντες απέστειλαν με επιστολές τους ο πρ. Υφ. Τουριστικής Ανάπτυξης - Βουλευτής κ. Αναστάσιος Λιάσκος η Κατερίνα Περλεπέ - Σηφουνάκη και ο Γιώργος Παπαγεωργίου (Βουλευτές Ευβοίας του ΠΑΣΟΚ)

Αξίζει να σημειωθεί ότι το πρωτάθλημα έγινε με υποδειγματικό τρόπο λόγω της επιλογής φιλόξενου άνετου και κατάλληλου χώρου διεξαγωγής, (Κλειστό Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» Χαλκίδος), σωστής οργάνωσης αλλά και άψογης συμπεριφοράς των γονέων. Η φιλοξενία των αθλητών άφησε άριστες εντυπώσεις σε όλους. Δεν δημιουργήθηκε κανένα αγωνιστικό ή διαιτητικό πρόβλημα. Κατά τη διάρκεια των αγώνων στους αθλητές προσφέρθηκαν δωρεάν, σάντουιτς προσφορά της κας Χριστίνας Σακελλαράκη καταστήματα WIND Χάλκίδος. Αναψυκτικά - χυμοί από την Coca Cola 3E και τα Super Market «ΓΑΛΗΝΟΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ».

Αξίζουν συγχαρητήρια, στην Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Εύβοιας, στον Δήμαρχο Χαλκιδέων, στην Διεύθυνση και τους εργαζομένους του Δ.Α.Κ. «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ» Χαλκίδος, στον Οργανισμό Άθλησης, στο Café Abotis και στο Restaurant Il Posto για την χορηγία τους και την βοήθειά τους στην επιτυχία της διοργάνωσης. Στην Δ/νση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για την μέριμνα ενημέρωσης όλων των σχολείων του Ν. Ευβοίας για την διεξαγωγή του πρωταθλήματος,

Στον επιχειρηματία κ. Κώστα Παπαδόπουλο για την παραχώρηση των τραπεζιών

Συγχαίρουμε και ευχαριστούμε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές / τριες και τους γονείς - συνοδούς.

Στους νικητές δόθηκαν κύπελλα για τον 1ο, 2ο, 3ο και 1ο κορίτσι, μετάλλια και αναμνηστικά διπλώματα καθώς και αναμνηστικά διπλώματα συμμετοχής για όλους τους μαθητές-τριες.

Τιμήθηκαν για την Προσφορά τους στο Σκάκι με αμφορέα πιστό αντίγραφο του Ιπποκράτη που αναπαριστά τον Αίαντα και τον Αχιλλέα να παίζουν πεσσούς στην Τροία οι: κ. Κώστας Μαρκόπουλος Υπουργός Τουριστικής Ανάπτυξης, κα Ελένη Αιδίνη Αντιδήμαρχος Χαλκιδέων , και η κα Έφη Μαύρου προϊσταμένη του Δ.Α.Κ. «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ». Απενεμήθη επίσης αμφορέας στην Διεύθυνση και τους εργαζομένους του Δ.Α.Κ. «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ»

Για πληροφορίες τόσο για το Νομαρχιακό Ομαδικό και Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα 2009 όσο και για τις υπόλοιπες εκδηλώσεις και δραστηριότητες της Σκακιστικής Ακαδημίας Χαλκίδος "Παλαμήδης ο Ευβοεύς" οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στον πρόεδρο της Ακαδημίας κ. Γιώργο Τσουνή: Τηλέφωνο: 6932-274274, Fax: 22210-85737, e-mail: tsounisg@otenet.gr, και στον Προπονητή Κώστα Κόρδη τηλ.:6947-399011 ή να επισκεφθούν το δικτυακό τόπο της Ακαδημίας στη διεύθυνση: http://www.skakistikiakadimia.gr/

Επισυνάπτεται αναλυτικός πινάκας προκρίσεων ομάδων και μαθητών για το Περιφερειακό ομαδικό και ατομικό πρωτάθλημα 21 & 22 Μαρτίου 2009 στην Λαμία:

ΠΡ0ΚΡΙΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΣΚΑΚΙΟΥ 2009 Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ


21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΝΗΠΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ10ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΝΤΟΒΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ6ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ15ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ



21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΡΗΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΜΠΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΚΟΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ



21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΑΦΡΑΤΙ
2ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗ ΜΑΤΙΝΑ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ




21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΚΑΡΥΣΤΟΣ
3ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΚΟΝΤΗ ΠΕΝΝΥ
2ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ19ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ


21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΜΑΝΤΖΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΛΙΑ1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΓΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ


21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΚΟΥΡΜΠΑΣ ΧΑΡΗΣ3ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΜΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΕΡΣΗ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΓΙΑΣΕΜΗ ΑΝΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΜΕΛΕΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ1ο ΑΥΛΙΔΟΣ
ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΜΑΔΙΚΟ
1ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΟΣ7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΡΑΚΑΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ


21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΓΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΡΕΤΗ2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΡΕΤΗ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΓΙΑΝΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΜΑΔΙΚΟ
1ΚΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ


21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤ.2ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛ.2ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΤΖΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΤΣΑΓΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΚΟΥΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΔΙΟΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑΓΥΜΝ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ




21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΝΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ5ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ




21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΛΥΚΕΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ
1ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ2ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ2ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ2ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ΜΟΣΧΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΗΔΑΛΥΚΕΙΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
2ΔΕΔΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ




ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
7ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΣΣΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ
120ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΕΚΤΑΚΙΑ"
27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ"
ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΑ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Α'
22ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΛΥΚΕΙΩΝ
ΛΥΚΕΙΑ
12ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ



ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ
7ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΣΣΑΣ ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΕΚΤΑΚΙΑ"
1ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3ΡΑΚΑΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
4ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΕΡΣΗ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ"
1ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΟΣ
2ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
4ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

7ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΣΣΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑ - ΛΥΚΕΙΑ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Α'
1ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
2ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4ΚΟΥΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ


2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
1ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ΚΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΚΗΣ
3ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΡΕΤΗ-ΔΕΣΠ.
4ΓΙΑΝΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ


2ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
1ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ
3ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
17/3/2009
Σπόνσορες