ΠΡOΚΡΙΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΑΚΙΟΥ 2009 Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΡOΚΡΙΣΕΙΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΣΚΑΚΙΟΥ 2009 Ν. ΕΥΒΟΙΑΣ
 
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας -
Νομός Εύβοιας
ΝΗΠΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ
18ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE
24ΑΦΕΝΔΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣGRE10ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
39ΝΤΟΒΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
15ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑGRE6ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
214ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑGRE15ο ΝΗΠ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
312ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑGRE





21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Α' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
18ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΡΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
26ΜΠΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
34ΚΟΡΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣGRE
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑGRE
2
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΟΥ
 
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
112ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣGREΑΦΡΑΤΙ
217ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
36ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
116ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗ ΜΑΤΙΝΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
25ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
313ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
13ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
29ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣGREΚΑΡΥΣΤΟΣ
325ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
130ΚΟΝΤΗ ΠΕΝΝΥGRE
212ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗGRE19ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
32ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ





21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Final Ranking
ΑΓΟΡΙΑ
127ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
216ΜΑΝΤΖΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
323ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
118ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
212ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΛΙΑGRE1ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
36ΓΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΑΔΑΣ





21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Ε' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
18ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΗΣGRE3ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
212ΜΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE
34ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
125ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΕΡΣΗGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
222ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
33ΓΙΑΣΕΜΗ ΑΝΝΑGREΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
 
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
123ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
24ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
35ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
17ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
26ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
313ΜΕΛΕΜΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑGRE1ο ΑΥΛΙΔΟΣ
ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΜΑΔΙΚΟ
114ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΟΣGRE7ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
227ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
319ΡΑΚΑΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣGRE20ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
116ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
218ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
35ΓΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
16ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΡΕΤΗGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
28ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΡΕΤΗGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
33ΓΙΑΝΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΜΑΔΙΚΟ
113ΚΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
15ΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤ.GRE2ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
26ΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛ.GRE2ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ
37ΤΖΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE2ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
18ΤΣΑΓΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
23ΚΟΥΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
31ΔΙΟΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑGREΓΥΜΝ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΓΟΡΙΑ
14ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
25ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
31ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE1ο ΓΥΜΝ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
13ΝΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑGRE5ο ΧΑΛΚΙΔΟΣ










21ο Ατομικό Σχολικό Πρωτάθλημα Στερεάς Ελλάδας - Νομός Εύβοιας
ΛΥΚΕΙΑ
ΑΓΟΡΙΑ
16ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜGRE
21ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣGRE
35ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣGRE
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
14ΜΟΣΧΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΗΔΑGRE
22ΔΕΔΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑGRE





ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ
7ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΣΣΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ
1 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΕΚΤΑΚΙΑ"
2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ"
0ΜΑΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Α'
2 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ





0ΜΑΔΙΚΟ ΛΥΚΕΙΩΝ
1 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ















7ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΣΣΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ
20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΕΚΤΑΚΙΑ" Rtg-Ψ:1200

Bo.NameFED

1ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣGRE

2ΣΟΪΛΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣGRE

3ΡΑΚΑΝΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣGRE

4ΙΣΜΙΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗGRE


ΧΑΤΖΗΛΙΑ ΕΡΣΗGRE


ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣGRE
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ" Rtg-Ψ:1200

Bo.NameFED

1ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΛΤΟΣGRE

2ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣGRE

3ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣGRE

4ΖΗΣΙΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗGRE


ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑGRE


ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣGRE










7ο ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΣΣΑΣ - ΝΟΜΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΑ - ΛΥΚΕΙΑ
Team composition
1 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Α' Rtg-Ψ:1200

Bo.NameFED

1ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜGRE

2ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣGRE

3ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣGRE

4ΚΟΥΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑGRE





2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Rtg-Ψ:1200


Bo.NameFED

1ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣGRE

2ΚΥΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΚΗΣGRE

3ΔΕΣΙΠΡΗ ΑΡΕΤΗ-ΔΕΣΠ.GRE

4ΓΙΑΝΚΟΥ ΜΑΡΙΑGRE


ΓΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣGRE





2ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Rtg-Ψ:1200


Bo.NameFED

1ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣGRE

2ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜGRE

3ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣGRE
15/3/2009
Σπόνσορες